Kayıt Konaklama Bilimsel Program Bildiri Gönderimi
6. TÜRK HEPATO PANKREATO BİLİER CERRAHİ HEMŞİRELİK KONGRESİ DAVET MEKTUBU

Değerli meslektaşlarımız,

Türk Hepato-Pankreato-Bilier Cerrahi Derneği’nin 15. Kongresi ve 6. Hepato-Pankreato-Bilier Cerrahi Hemşireliği Kongresi 9-12 Eylül 2021 tarihlerinde İstanbul’da yapılacaktır. Kongre Düzenleme Kurulu olarak siz meslektaşlarımızla birlikte olmaktan duyacağımız memnuniyetimizi paylaşmak ve sizleri kongremize davet etmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Teknoloji ve sağlık bakımında meydana gelen değişim ve gelişmeler, karaciğer, pankreas ve safra yolları cerrahisi geçiren hastaların bakımında da gelişmelere yol açmaktadır. Bu kongremizde HPB cerrahi hemşireliğine özgü güncel gelişmeler ve temel konuları içeren konferans, panel, zıt panel, forum, sözel ve poster bildirilerine yer verilecektir. 6. Hepato-Pankreato-Bilier Cerrahi Hemşireliği Kongresi’nde klinik ve akademik alanda çalışan meslektaşlarımızla güncel bilgi ve deneyimleri paylaşmak, hasta bakımında kanıta dayalı bakım yöntemlerini tartışacak ortam oluşturmak amaçlanmıştır.

Dünyada ve ülkemizde COVİD-19 salgınıyla zor günler yaşadığımız bugünlerde uygulamaya yönelik bilgi, deneyim ve sorunlarımızı paylaşma ve tartışma olanağı bulacağımız kongremizin, desteklerinizle daha da zenginleşeceğine inanıyor, kongremizde sizlerle birlikte olmayı diliyoruz.

Kongrede görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Prof. Dr. Ayfer Özbaş