Kayıt Konaklama Bilimsel Program Bildiri Gönderimi
KONGRE HAKKINDA

Kongre Tarihi ve Yeri
15. Türk Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Kongresi 9-12 Eylül 2021 tarihlerinde Hilton Bakırköy Kongre Merkezi, İstanbul'da düzenlenecektir.

Kongre Dili
Kongrenin dili Türkçe’dir.

Davet Mektubu
Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılar, refakatçiler ve firma temsilcileri kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı takılması gerekmektedir.

Katılım Sertifikası
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.


Stant Alanları
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme, cihaz ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

Ödeme
Ödemeler TL olarak yapılacak ve banka transferi yada kredi kartı ile gerçekleşecektir. Banka havalesinden doğacak masraflardan katılımcı sorumlu olacaktır.

İptal / İade Şartları
Kongrenin iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.

 

Erken Kayıt için Son Tarih 4 Haziran 2021
Otel Giriş Tarihi 9 Eylül 2021
Otel Çıkış Tarihi 12 Eylül 2021
Bilimsel Program Başlangıç Tarihi 9 Eylül 2021
Bilimsel Program Bitiş Tarihi 12 Eylül 2021
Bildiri Gönderimi için Son Tarih 9 Temmuz 2021
Bildiri Kabul/Red Tarihi 16 Temmuz 2021